DDMM43W2PK87
Hua Hua
Tau Wae: DDMM43W2PK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 43POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMM43W2PK87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM43W2PK87
Tau Wae DDMM43W2PK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 43POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3254 pcs Pepa Raraunga DDMM43W2PK87.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 43W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMM43W2PK87
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 43 (41 + 2 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)