DDMM24W7SNF225
Hua Hua
Tau Wae: DDMM24W7SNF225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 24P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DDMM24W7SNF225.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM24W7SNF225
Tau Wae DDMM24W7SNF225 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 3154 pcs Pepa Raraunga DDMM24W7SNF225.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMM24W7SNF225
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMM24W7SF179AA101
DDMM24W7SF179AA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT WW