DDMG50SJ
Hua Hua
Tau Wae: DDMG50SJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDMG50SJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMG50SJ
Tau Wae DDMG50SJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1880 pcs Pepa Raraunga DDMG50SJ.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock, Mounting Brackets
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMG50SJK126
DDMG50SJK126
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 1828 pcs
Tikiake: DDMG50SJK126.pdf
RFQ
DDMH24H7PNK87
DDMH24H7PNK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 24P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4524 pcs
Tikiake: DDMH24H7PNK87.pdf
RFQ
DDMG50SJA197
DDMG50SJA197