DDMF50PK52
Hua Hua
Tau Wae: DDMF50PK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 967 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMF50PK52
Tau Wae DDMF50PK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 967 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMF50PK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMF50P
DDMF50P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 5951 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMF50S
DDMF50S
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50P STR SLDR CUP
I roto i te taonga: 4509 pcs
Tikiake: DDMF50S.pdf
RFQ
DDMF47W1S
DDMF47W1S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT