DDMD24H7SJ
Hua Hua
Tau Wae: DDMD24H7SJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.DDMD24H7SJ.pdf2.DDMD24H7SJ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMD24H7SJ
Tau Wae DDMD24H7SJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1281 pcs Pepa Raraunga 1.DDMD24H7SJ.pdf2.DDMD24H7SJ.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A, 40A Momo Hoapā Signal and Power