DDMC47C1PJK87
Hua Hua
Tau Wae: DDMC47C1PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.DDMC47C1PJK87.pdf2.DDMC47C1PJK87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMC47C1PJK87
Tau Wae DDMC47C1PJK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4249 pcs Pepa Raraunga 1.DDMC47C1PJK87.pdf2.DDMC47C1PJK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 47W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 47 (46 + 1 Coax)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 5A, 7.5A Momo Hoapā Coax and Signal