DDMC24W7PK87
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMC24W7PK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMC24W7PK87
Tau Wae DDMC24W7PK87 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9505 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 8-26 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Raupapa Combo D®, D*M RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa IDDMC24W7PK87
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DDMC24W7PK87 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Cable Side (4-40)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 5 (DD, D) - 24W7