DDMAMY-50P-F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAMY-50P-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 50POS HSG
Ngā Rauemi: DDMAMY-50P-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAMY-50P-F0
Tau Wae DDMAMY-50P-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 50POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4230 pcs Pepa Raraunga DDMAMY-50P-F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051536-0027
DDMAMY50PF0
IDDMAMY50PF0
IDDMAMY50PF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 500
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAMY50PA101
DDMAMY50PA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP D FLO G50, CAD
I roto i te taonga: 2273 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAMT78SA101
DDMAMT78SA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DDMAMT78SA101
I roto i te taonga: 1173 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAMY-50P
DDMAMY-50P
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT