DDMAM78SNM-F225
Hua Hua
Tau Wae: DDMAM78SNM-F225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 987 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAM78SNM-F225
Tau Wae DDMAM78SNM-F225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 987 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 78
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAM78SNMBK47F0
DDMAM78SNMBK47F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 78 F CRIMP NMB F0
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAM78SNM
DDMAM78SNM
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
I roto i te taonga: 862 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAM78SNMA101
DDMAM78SNMA101
I roto i te taonga: 774 pcs
DDMAM78SNM-F225F0
DDMAM78SNM-F225F0
Whakaahuatanga: DSUB 78 F CRIMP G50 NM SS