DDMAM78PNMBK47F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAM78PNMBK47F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 78 M CRIMP NMB F0
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 647 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAM78PNMBK47F0
Tau Wae DDMAM78PNMBK47F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 647 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka 50µin (1.27µm) Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMAM78PNMBK47F0
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAM78PNMA101
DDMAM78PNMA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DDMAM78PNMA101
I roto i te taonga: 841 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAM78SA101
DDMAM78SA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
I roto i te taonga: 908 pcs
Tikiake: DDMAM78SA101.pdf
RFQ
DDMAM78PNMB
DDMAM78PNMB
Whakaahuatanga: DSUB 78 M CRIMP NM
I roto i te taonga: 838 pcs
Tikiake:
DDMAM78PNM-F225F0
DDMAM78PNM-F225F0
Whakaahuatanga: DSUB 78 M CRIMP HD G50 NM SS
I roto i te taonga: 1606 pcs
DDMAM78PNM
DDMAM78PNM
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT