DDMAM78PF225F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAM78PF225F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 78 M CRMP HD SS SHL F225
Ngā Rauemi: DDMAM78PF225F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAM78PF225F0
Tau Wae DDMAM78PF225F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1299 pcs Pepa Raraunga DDMAM78PF225F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMAM78PF225F0
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 500
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAM50SNMBK52
DDMAM50SNMBK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 672 pcs
Tikiake: DDMAM50SNMBK52.pdf
RFQ
DDMAM78PF225
DDMAM78PF225
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT