DDMAM50SNM-F225F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAM50SNM-F225F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP G50 F0 NM SS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAM50SNM-F225F0
Tau Wae DDMAM50SNM-F225F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP G50 F0 NM SS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2998 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAM50SNMBF0
DDMAM50SNMBF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB NMB
I roto i te taonga: 1663 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAM50SNM-F225
DDMAM50SNM-F225
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 2079 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAM50SNM
DDMAM50SNM