DDMAE50SA197F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMAE50SA197F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP F0 CLIN TIN
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAE50SA197F0
Tau Wae DDMAE50SA197F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP F0 CLIN TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4934 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAE50SNMB
DDMAE50SNMB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP NMB CLIN G50
I roto i te taonga: 1244 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAE50PF179A
DDMAE50PF179A
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS VERT WW
I roto i te taonga: 1044 pcs
Tikiake: DDMAE50PF179A.pdf
RFQ
DDMAE50S
DDMAE50S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT