DDMAE-78S
Hua Hua
Tau Wae: DDMAE-78S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMAE-78S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAE-78S
Tau Wae DDMAE-78S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1141 pcs Pepa Raraunga DDMAE-78S.pdf
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 050913-0426
DDMAE78S
IDDMAE78S
IDDMAE78S-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal