DDMA78SNMBK52F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMA78SNMBK52F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 78 F CRIMP NM G50
Ngā Rauemi: DDMA78SNMBK52F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 665 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 665 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA78SNMBK52F0
Tau Wae DDMA78SNMBK52F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 78 F CRIMP NM G50 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 665 pcs Pepa Raraunga DDMA78SNMBK52F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka 50µin (1.27µm) Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMA78SNMBK52F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Momo Hoapā Signal