DDMA50PNMBK47
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50PNMBK47
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 815 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50PNMBK47
Tau Wae DDMA50PNMBK47 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 815 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMA50PNMBK47
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal