DDMA-78P-F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMA-78P-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 78POS HSG
Ngā Rauemi: DDMA-78P-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA-78P-F0
Tau Wae DDMA-78P-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 78POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1832 pcs Pepa Raraunga DDMA-78P-F0.pdf
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 050913-0261
DDMA78PF0
IDDMA78PF0
IDDMA78PF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Momo Hoapā Signal