DDMA-50P-F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMA-50P-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 50POS HSG
Ngā Rauemi: DDMA-50P-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA-50P-F0
Tau Wae DDMA-50P-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 50POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4900 pcs Pepa Raraunga DDMA-50P-F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 050913-0018
DDMA50PF0
IDDMA50PF0
IDDMA50PF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal