DDM50SA191A197
Hua Hua
Tau Wae: DDM50SA191A197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM50SA191A197
Tau Wae DDM50SA191A197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4767 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM50SA190A197
DDM50SA190A197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 3026 pcs
Tikiake:
RFQ
DDM50SA191
DDM50SA191
Kaihanga: Cannon