DDM50PZNM
Hua Hua
Tau Wae: DDM50PZNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 202 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 202 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM50PZNM
Tau Wae DDM50PZNM Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 202 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM50PTK87
DDM50PTK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 2387 pcs
Tikiake:
RFQ
DDM50S
DDM50S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 50 F SOD G ZINC
I roto i te taonga: 5606 pcs
Tikiake:
RFQ
DDM50PZNMK52
DDM50PZNMK52
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 178 pcs
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50P STR SLDR CUP
Tikiake: DDM50S.pdf
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 F SOD G30 ZINC
DDM50PSNMBK52
DDM50PSNMBK52