DDM50PFNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDM50PFNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB NON MAGNETIC
Ngā Rauemi: DDM50PFNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 205 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 205 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM50PFNMBK52
Tau Wae DDM50PFNMBK52 Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 205 pcs Pepa Raraunga DDM50PFNMBK52.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Gold Plated
Raupapa MIL-DTL-24308, D*M RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DDM50PFNMBK52
Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaahuatanga DSUB NON MAGNETIC
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded) Whakatauranga onamata 7.5A