DDM47W1SNM
Hua Hua
Tau Wae: DDM47W1SNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDM47W1SNM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 226 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM47W1SNM
Tau Wae DDM47W1SNM Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 226 pcs Pepa Raraunga DDM47W1SNM.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 47W1
Rauemi Tae, Whakaoti Brass Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 47 (46 + 1 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM47W1PNMB
DDM47W1PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 47POS PNL MNT
I roto i te taonga: 732 pcs
Tikiake: DDM47W1PNMB.pdf
RFQ
DDM50P
DDM50P
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50P STR SLDR CUP
I roto i te taonga: 6670 pcs
Tikiake: DDM50P.pdf
RFQ
DDM47W1PNM
DDM47W1PNM
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 683 pcs
Tikiake: DDM47W1PNM.pdf
DDM50P0L2A190K87
DDM50P0L2A190K87
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4182 pcs
Tikiake:
DDM47W1S
DDM47W1S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT
Tikiake: DDM47W1S.pdf
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 M SOD G30 ZINC
Tikiake: DDM50P.pdf
DDM47W1SNA197
DDM47W1SNA197
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 47P PNL MNT SLDR
Tikiake: DDM47W1SNA197.pdf
DDM47W1PNMB76
DDM47W1PNMB76
I roto i te taonga: 680 pcs
Tikiake: DDM47W1PNMB76.pdf
DDM47W1SNMB
DDM47W1SNMB
I roto i te taonga: 228 pcs
Tikiake: DDM47W1SNMB.pdf
DDM47W1SK126
DDM47W1SK126
Tikiake: DDM47W1SK126.pdf
DDM50P0L2A190
DDM50P0L2A190
Tikiake:
Whakaahuatanga: DSUB 50 M SOD G ZINC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel