DDM36W4SN
Hua Hua
Tau Wae: DDM36W4SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 36P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.DDM36W4SN.pdf2.DDM36W4SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM36W4SN
Tau Wae DDM36W4SN Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 4420 pcs Pepa Raraunga 1.DDM36W4SN.pdf2.DDM36W4SN.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 36W4
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDM36W4SN
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 36 (32 + 4 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM36W4SNMB77
DDM36W4SNMB77
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT
I roto i te taonga: 247 pcs
Tikiake: DDM36W4SNMB77.pdf
RFQ
DDM36W4SL
DDM36W4SL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 2572 pcs
Tikiake: DDM36W4SL.pdf
RFQ
DDM36W4SF225
DDM36W4SF225
I roto i te taonga: 3541 pcs
Tikiake: DDM36W4SF225.pdf
DDM36W4SNK126
DDM36W4SNK126
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 36P PNL MNT SLDR
Tikiake: DDM36W4SNK126.pdf
DDM36W4SN
DDM36W4SN
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 36P STR SLDR CUP
Tikiake: DDM36W4SN.pdf
DDM36W4SK52
DDM36W4SK52
I roto i te taonga: 230 pcs
Tikiake: DDM36W4SK52.pdf
DDM36W4SNM
DDM36W4SNM
I roto i te taonga: 291 pcs
Tikiake: DDM36W4SNM.pdf
DDM36W4SNMB
DDM36W4SNMB
I roto i te taonga: 303 pcs
Tikiake: DDM36W4SNMB.pdf
DDM36W4SE
DDM36W4SE
Tikiake: DDM36W4SE.pdf
DDM36W4SK47
DDM36W4SK47
I roto i te taonga: 914 pcs
Tikiake: DDM36W4SK47.pdf
DDM36W4SNMBK52
DDM36W4SNMBK52
I roto i te taonga: 256 pcs
Tikiake: DDM36W4SNMBK52.pdf
DDM36W4SF179
DDM36W4SF179
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT WW
Tikiake: DDM36W4SF179.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel