DDM24W7SNM
Hua Hua
Tau Wae: DDM24W7SNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDM24W7SNM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 587 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM24W7SNM
Tau Wae DDM24W7SNM Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 587 pcs Pepa Raraunga DDM24W7SNM.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDM24W7SNM
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM24W7SNMB
DDM24W7SNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT