DDM24W7SA191
Hua Hua
Tau Wae: DDM24W7SA191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DDM24W7SA191.pdf2.DDM24W7SA191.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM24W7SA191
Tau Wae DDM24W7SA191 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9640 pcs Pepa Raraunga 1.DDM24W7SA191.pdf2.DDM24W7SA191.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDM24W7SA191
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)