DDM24W7PT
Hua Hua
Tau Wae: DDM24W7PT
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDM24W7PT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM24W7PT
Tau Wae DDM24W7PT Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5524 pcs Pepa Raraunga DDM24W7PT.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDM24W7PT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)