DDM24W7PN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDM24W7PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 24P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.DDM24W7PN.pdf2.DDM24W7PN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDM24W7PN
Tau Wae DDM24W7PN Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 7964 pcs Pepa Raraunga 1.DDM24W7PN.pdf2.DDM24W7PN.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DDM24W7PNPG
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDM24W7PNMB
DDM24W7PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT