DD50S-F179
Hua Hua
Tau Wae: DD50S-F179
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DD50S-F179
Tau Wae DD50S-F179 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1927 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DD50SF179
IDD50S-F179
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DD50S065TLF
DD50S065TLF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50P STR SLDR CUP
I roto i te taonga: 28939 pcs
Tikiake: DD50S065TLF.pdf
RFQ
DD50S0L4A190
DD50S0L4A190
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4161 pcs
Tikiake: DD50S0L4A190.pdf
RFQ
DD50S
DD50S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 F SOD G ZINC
Tikiake:
DD50PV
DD50PV
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 M PCB STR G ZINC
Tikiake:
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Tikiake: DD50PV.pdf
DD50S064TLF
DD50S064TLF
Kaihanga: Amphenol FCI
Tikiake: DD50S064TLF.pdf
DD50S0L2A190
DD50S0L2A190
Tikiake: DD50S0L2A190.pdf
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT