DD50P-A183
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DD50P-A183
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DD50P-A183
Tau Wae DD50P-A183 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8156 pcs Pepa Raraunga
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Raupapa Original D RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa DD50PA183
IDD50P-A183
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DD50P-A183
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 5A Puka Puka Whakapā 5 (DD, D)