DCY37PA191K87
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCY37PA191K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCY37PA191K87.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCY37PA191K87
Tau Wae DCY37PA191K87 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5318 pcs Pepa Raraunga DCY37PA191K87.pdf
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Tin-Lead Plated
Raupapa Original D RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa IDCY37PA191K87
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DCY37PA191K87
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahua nui 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 5A Puka Puka Whakapā 4 (DC, C)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Whakamahi Hononga D-Sub
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau Thermoplastic Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCY37S
DCY37S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 7092 pcs
Tikiake: DCY37S.pdf
RFQ
DCY37P
DCY37P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 M SOD D FLOA ZINC
I roto i te taonga: 11311 pcs
Tikiake:
RFQ
DCY37SA191A197
DCY37SA191A197
Kaihanga: Cannon
Tikiake: DCY37SA191A197.pdf
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT