DCUF37SBF
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCUF37SBF
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 838 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCUF37SBF
Tau Wae DCUF37SBF Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 838 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCUF37STFO
DCUF37STFO
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F CRIMP FLOA F0 TIN
I roto i te taonga: 24164 pcs
Tikiake:
RFQ
DCUF37S
DCUF37S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 3082 pcs
Tikiake:
RFQ
DCUE37SFO
DCUE37SFO
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F CRIMP CLIN F0 ZINC
DCUH-37S
DCUH-37S
Tikiake: DCUH-37S.pdf
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: DSUB 37 F CRIMP FLOA G ZINC