DCMMP13H6PJA101
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMMP13H6PJA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMMP13H6PJA101
Tau Wae DCMMP13H6PJA101 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1529 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 13W6
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (7 + 6 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 7.5A, 40A Momo Hoapā Signal and Power