DCMMD13H6SJ
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMMD13H6SJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DCMMD13H6SJ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMMD13H6SJ
Tau Wae DCMMD13H6SJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1397 pcs Pepa Raraunga DCMMD13H6SJ.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 13W6
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (7 + 6 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga Mounting Brackets, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 13 (7 + 6 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A, 40A