DCMM37SZA101
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMM37SZA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCMM37SZA101.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM37SZA101
Tau Wae DCMM37SZA101 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2512 pcs Pepa Raraunga DCMM37SZA101.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMM37SZA101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMM37SZA197
DCMM37SZA197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 1842 pcs
Tikiake: DCMM37SZA197.pdf
RFQ
DCMM51524-102
DCMM51524-102
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: COMBO 8W8 M PCB STR HP TIN
I roto i te taonga: 2826 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMM37SZ
DCMM37SZ
Whakaahuatanga: DSUB 37 F PCB STR G50 ZINC
Tikiake:
Kaihanga: Bel