DCMM37PF179A
Hua Hua
Tau Wae: DCMM37PF179A
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DCMM37PF179A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM37PF179A
Tau Wae DCMM37PF179A Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1632 pcs Pepa Raraunga DCMM37PF179A.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMM37PF179A
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMM37PDK87
DCMM37PDK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 2344 pcs
Tikiake: DCMM37PDK87.pdf
RFQ
DCMM37PENMB
DCMM37PENMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4804 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMM37PF179AA101
DCMM37PF179AA101
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Tikiake: DCMM37PF179AA101.pdf
DCMM37PENMBK52
DCMM37PENMBK52
Tikiake: DCMM37PENMBK52.pdf
DCMM37PE
DCMM37PE
Whakaahuatanga: DSUB 37 M PCB STR G50 ZINC
Tikiake:
DCMM37PF179A101
DCMM37PF179A101