DCMM-37P-F179
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMM-37P-F179
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DCMM-37P-F179.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM-37P-F179
Tau Wae DCMM-37P-F179 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1878 pcs Pepa Raraunga DCMM-37P-F179.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051524-0089
DCMM37PF179
IDCMM37PF179
IDCMM37PF179-ND
Q11391379
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMM-37P-F
DCMM-37P-F
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER