DCMM-25W3P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMM-25W3P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM-25W3P
Tau Wae DCMM-25W3P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5138 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 25W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051524-0020
DCMM25W3P
IDCMM25W3P
IDCMM25W3P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 (22 + 3 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)