DCME13W6PENMBK52
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCME13W6PENMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCME13W6PENMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCME13W6PENMBK52
Tau Wae DCME13W6PENMBK52 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5525 pcs Pepa Raraunga DCME13W6PENMBK52.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 13W6
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCME13W6PENMBK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (7 + 6 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 13 (7 + 6 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, Combo Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCME17X5PN
DCME17X5PN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 17P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 1885 pcs
Tikiake: DCME17X5PN.pdf
RFQ
DCME13W6P
DCME13W6P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT