DCMD27H2PJK87
Hua Hua
Tau Wae: DCMD27H2PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.DCMD27H2PJK87.pdf2.DCMD27H2PJK87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMD27H2PJK87
Tau Wae DCMD27H2PJK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4193 pcs Pepa Raraunga 1.DCMD27H2PJK87.pdf2.DCMD27H2PJK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 27W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 27 (25 + 2 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A, 40A Momo Hoapā Signal and Power