DCMD17H5PJK87
Hua Hua
Tau Wae: DCMD17H5PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.DCMD17H5PJK87.pdf2.DCMD17H5PJK87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMD17H5PJK87
Tau Wae DCMD17H5PJK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5246 pcs Pepa Raraunga 1.DCMD17H5PJK87.pdf2.DCMD17H5PJK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 17W5
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 17 (12 + 5 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A, 40A Momo Hoapā Signal and Power