DCMAY37SNMK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMAY37SNMK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMAY37SNMK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAY37SNMK52
Tau Wae DCMAY37SNMK52 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1027 pcs Pepa Raraunga DCMAY37SNMK52.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 20-28 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Crimp
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Gold Plated
Raupapa MIL-DTL-24308, D*MA RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa IDCMAY37SNMK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DCMAY37SNMK52 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 4 (DC, C)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Whakamahi Hononga D-Sub
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Te Whakauru Backset Machined
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMAY37SNM
DCMAY37SNM
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT