DCMAM62PF0A101
Hua Hua
Tau Wae: DCMAM62PF0A101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 62 M CRIMP HD F0 CAD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAM62PF0A101
Tau Wae DCMAM62PF0A101 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1332 pcs Pepa Raraunga
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMAM62PF0A101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 62 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Nga Takahanga Tae 500
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMAM62PF225
DCMAM62PF225
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1139 pcs
Tikiake: DCMAM62PF225.pdf
RFQ
DCMAM62P
DCMAM62P
Kaihanga: Cannon