DCMAM37SNM-F225F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMAM37SNM-F225F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 37 F CRIMP G50 FO NM SS
Ngā Rauemi:
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAM37SNM-F225F0
Tau Wae DCMAM37SNM-F225F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 37 F CRIMP G50 FO NM SS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1961 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMAM37SNMBF0
DCMAM37SNMBF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 37 F NMB
I roto i te taonga: 1869 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMAM37SNM-F225
DCMAM37SNM-F225
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT