DCMAK62SNMBK47F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMAK62SNMBK47F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 62 F NMB
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 777 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAK62SNMBK47F0
Tau Wae DCMAK62SNMBK47F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 62 F NMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 777 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka 50µin (1.27µm) Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMAK62SNMBK47F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 62 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Momo Hoapā Signal