DCMAE62SF0
Hua Hua
Tau Wae: DCMAE62SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 62 F CRIMP HD CLIN F0
Ngā Rauemi: DCMAE62SF0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMAE62SF0
Tau Wae DCMAE62SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 62 F CRIMP HD CLIN F0 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1753 pcs Pepa Raraunga DCMAE62SF0.pdf
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMAE62SF0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 62 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Momo Hoapā Signal