DCMA62PNMBK52F0
Hua Hua
Tau Wae: DCMA62PNMBK52F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 62 M CRIMP NM HD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 673 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMA62PNMBK52F0
Tau Wae DCMA62PNMBK52F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 673 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 62
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMA62PNMB
DCMA62PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT