DCMA62PF225F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMA62PF225F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 62 M CRIMP SS SHELL
Ngā Rauemi: DCMA62PF225F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMA62PF225F0
Tau Wae DCMA62PF225F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1360 pcs Pepa Raraunga DCMA62PF225F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMA62PF225F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 62 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMA62PK52
DCMA62PK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT
I roto i te taonga: 890 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMA37ST
DCMA37ST
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F CRIMP G30 TIN
I roto i te taonga: 2688 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMA62PF225
DCMA62PF225
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 62 M CRIMP HD G SS
I roto i te taonga: 1261 pcs
DCMA62PNMB
DCMA62PNMB
I roto i te taonga: 890 pcs
DCMA62P
DCMA62P