DCM37SZNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DCM37SZNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCM37SZNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 224 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM37SZNMBK52
Tau Wae DCM37SZNMBK52 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 224 pcs Pepa Raraunga DCM37SZNMBK52.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCM37SZNMBK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCM392T450DF2B
DCM392T450DF2B
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 450V SCREW