DCM37SNA197
Hua Hua
Tau Wae: DCM37SNA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCM37SNA197.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM37SNA197
Tau Wae DCM37SNA197 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 4409 pcs Pepa Raraunga DCM37SNA197.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCM37SNA197
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCM37SNMB77
DCM37SNMB77
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 200 pcs
Tikiake:
RFQ
DCM37SNMB
DCM37SNMB
Kaihanga: Cannon