DCM37SENMK52
Hua Hua
Tau Wae: DCM37SENMK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCM37SENMK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM37SENMK52
Tau Wae DCM37SENMK52 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 4474 pcs Pepa Raraunga DCM37SENMK52.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCM37SENMK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A